Deprecated: Function ereg() is deprecated in /vol/www/kstrzelec/controler.php on line 13
Radca prawny Wałbrzych, prawnik, kancelaria prawna Krzysztof Strzelec

Obszar kompetencji

Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Strzelec istnieje na rynku od 2009 r. na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Kamiennej Góry pod numerem 005115/09.

Radca prawny Krzysztof Strzelec jest wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Wałbrzychu pod numerem WŁ/J/365. Studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim ukończył w 2004 r. pracą dyplomową "Hipoteka przymusowa jako zabezpieczenie zobowiązań podatkowych". Doświadczenie zawodowe zdobył współpracując z kancelariami prawniczymi z Wrocławia oraz Wałbrzycha.

Celem Kancelarii jest zapewnienie kompleksowego doradztwa prawnego podmiotom gospodarczym, spółdzielniom, jednostkom samorządu terytorialnego oraz osobom fizycznym działającym w dynamicznie rozwijającej się rzeczywistości na najwyższym poziomie. Wyzwania rynkowe, integracja europejska, nieustanne nowelizacje przepisów, w tym obejmowanie szczegółową regulacją prawną coraz to nowych obszarów życia powodują, że rola prawnika staje się coraz ważniejsza. Dla właściciela Kancelarii oznacza to przede wszystkim stały rozwój i doskonalenie zawodowe oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów. W przekonaniu właściciela Kancelarii skuteczne, efektywne i kreatywne doradztwo prawne jest jednym z podstawowych warunków sukcesu gospodarczego w warunkach wolnorynkowych. Od początku działalności właściciel Kancelarii stara się, aby taki właśnie rodzaj doradztwa czynił Kancelarię rozpoznawalną na rynku.

radca prawny Krzysztof Strzelec